Галичина.Інфо

На фестивалі "Ту Стань!" відбудеться конкурс вуличних музик

На фестивалі "Ту Стань!" відбудеться конкурс вуличних музик 2-4 серпня в с. Урич Сколівського району Львівської області традиційно відбудеться Фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань! – 2013". Особливістю цьогорічного фестивалю, який стане восьмим від часу його заснування, буде конкурс вуличних музикантів, повідомляє прес-служба фестивалю.

"Ту Стань! – 2013" скликає середньовічних воїнів, ремісників та всіх небайдужих оживити фортецю. Цьогоріч організатори розпочинають тривалий проект зі створення середньовічних укріплень на фестивальній галявині.

Для всіх, хто цікавиться музикою, організатори підготували конкурс вуличних музик, членами журі у якому стануть самі відвідувачі фестивалю. Гурти, що найбільше припадуть до душі гостям, зможуть виступити на вечірньому концерті в неділю, а гурт, що збере найбільше глядацьких симпатій, отримає грошову винагороду.

«Ми плануємо збільшити територію історичного табору та реалізувати нову атракцію – Середньовічний спортзал. Звичайно, дійство не обійдеться і без традиційного нічного штурму фортеці», – зазначає координатор реконструкторів Ярема Іванців. На фестивалі всі охочі зможуть відчути на собі вагу обладунків і позмагатись у середньовічних боях.

Протягом трьох днів атмосферу фестивалю доповнюватимуть веселі скоморохи, майстер-класи від ремісників та нічні етнотанці.

Фестивальне дійство організовують Державний історико-культурний заповідник "Тустань", ЛОГО "Тустань", ЛОГО "ВІД "Чорна Галич", ОУМ "Спадщина".

Інформаційні партнери: агентство «LUFA», інтернет-портал «Afishalviv.net», інтернет-видання ZAXID.NET, сайт «Молодь» (molod.te.ua), ТРК «Вежа», журнал «LvivToday», інтернет-портал «Відпочинок у Львові» (v.lviv.ua), інтернет-газета «Доба», Львівське телебачення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На фестивалі "Ту Стань!" відбудеться конкурс вуличних музик

топ

  Цей день в історії.
  4 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014