Галичина.Інфо

Курсант львівського вишу став чемпіоном світу з бодібілдингу

Курсант львівського вишу став чемпіоном світу з бодібілдингу Курсант IV курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Сергій Карпа став чемпіоном Європи та світу з бодібілдингу в категорії «Юніори» (до 23 років).

Змагання проходили в Італійському місті Сапра у два етапи: «Обов’язковий показ» та «Довільна програма». На Чемпіонаті Європи визначили кращих спортсменів, які представляли свої країни на Чемпіонаті світу. На світову першість потрапили також представники Італії, Австрії, Румунії, Болгарії, Словаччини, Угорщини та Польщі. За результатами світової першості Сергій Карпа став чемпіоном.

«До цих змагань я готувався дуже серйозно – 70 днів без вуглеводної дієти. Цього разу більше працював над ногами, а саме нижньою частиною. Своєю формою задоволений, хоча завжди здається, що міг підготуватися краще. Максимально зосередився над підготовкою до чемпіонату», – цитує Сергія Карпу прес-служба ЛДУ безпеки життєдіяльності.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Курсант львівського вишу став чемпіоном світу з бодібілдингу

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014