Галичина.Інфо

У Львові відкриється школа україністики для іноземців

У Львові відкриється школа україністики для іноземців 23 липня о 9:30 у Львівському національному університеті імені Івана Франка відкриється Міжнародна літня школа «Українська мова і країнознавство». Школа триватиме до 13 серпня 2013 року.

«Цією акцією Центр україністики Франкового університету продовжує і розвиває розпочату 1997 року традицію літних курсів з української мови для іноземців. Якщо перші школи були зорієнтовані на німецькомовних або англомовних студентів, то зараз літня школа набула міжнародного статусу. Цього року її учасниками стали громадяни Польщі, Австрії, Греції, Франції, Німеччини, Угорщини, Південної Кореї, Анголи, Японії, Норвегії», – йдеться у повідомленні. Школа не має ні професійних чи вікових обмежень.

Програма школи спланована так, що вранці учасники вивчають українську мову, вдосконалюють комунікативну компетенцію у різних ситуаціях спілкування, а після обіду слухають лекції з історії України, української мови, культури, мистецтва, релігії тощо. Також для слухачів школи заплановані екскурсії до Жовкви і Крехівського монастиря та в Карпати.

Окрім українських інституцій школу підтримує Німецька служба академічних обмінів, Міністерство освіти провінції Альберта, фонд Роберта Боша, Інститут україністики Державної вищої Східноєвропейської школи в Перемишлі, німецька Мальтійська служба, політичний фонд Конрада Аденауера.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриється школа україністики для іноземців

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014