Галичина.Інфо

Поляки допоможуть львів’янам створювати культурну стратегію

Поляки допоможуть львів’янам створювати культурну стратегію 22-25 липня у Львові перебуватиме група управлінців, експертів і культурних діячів зі столиці Польщі. Вони працюватимуть над створенням Стратегії розвитку культури Львова до 2025-го року.

Під час візиту відбудуться спільні робочі сесії, де підведуть підсумки громадських консультацій з мешканцями і професійними культурними середовищами Львова. Також учасники обговорять написання Діагнозу стану культури Львова як першої і необхідної складової Стратегії. Цей документ згодом також винесуть на обговорення і коментування львів’ян.

На засіданні презентують соціологічне дослідження якості життя львів’ян, проведене Інститутом міста, результати якого стануть складовою частиною Діагнозу стану культури і загального розуміння потреб громади.

Окрім робочих засідань, відбудеться також дискусія щодо необхідності і можливості існування у Львові середовищних клубокав’ярень, які підтвердили свою дієвість як дискусійні міські майданчики у Варшаві. Учасником розмови буде Гжегож Лєвандовскі, засновник культових клубокав’ярень у Польщі.

Бібліотекарам і аніматорам культури запропонує свій дводенний вишкіл соціолог і аніматора культури Магдалена Кубецка.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Поляки допоможуть львів’янам створювати культурну стратегію

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014