Галичина.Інфо

Цьогоріч у Брюсселі відбудеться феєрія квітів

Цьогоріч у Брюсселі відбудеться феєрія квітів Один раз в два роки, протягом чотирьох днів Брюссель стає центром світу. Саме тут, перед Брюссельською ратушою, на площі Гранд-Плас (Grand-Place) відбувається феєричне шоу яке привертає увагу усіх без виключення, – незалежно від статі і віку, статків і переконань, релігійної і національної приналежности…

Мова йде про традицію, котра тягнеться починаючи з 1986-того року. З того часу і дотепер, щодвароки, на центральній площі столиці Бельгії і Евпейського Союзу митці і волонтери докладаються до створення грандіозного квіткового килиму розміром 24 на 77 метрів з 700 тисяч живих бегоній!

Тут же, на Гранд-Плас, поруч ратуші, буде створений квітковий сад для релаксації, де відвідувачі зможуть перепочити.

Сама ж ратуша, на час квіткової феєрії, перетворюється на унікальну оранжерею. Всесвітньо відомі ландшафтні архітектори та флористи прикрасять вхід, приймальні і зали засідань величної будівлі. Ратуша, будівництво якої розпочалося у 1402-му році, асиметрична у плані, - це пов'язано з тим, що її праву частину завершено через 40 років після лівої. Доречі, сам мер міста Брюсселя, а на часі цю посаду займає Фредді Сілменс (Freddy Thielemans), є головою некомерційної організації «Brussels Flower Carpet» (Квіткові килими Брюсселю).

Готична площа, посеред якої відбувається це диво, з будинками гільдій та будинком Короля (який ще називають «хлібними рядами», позаяк до зведення резиденції Його Королівської Величності на цьому місці торгували славетними брюссельськими круасанами) є туристичною візитівкою Бельгії.

Також, незабуваймо, ще про одну принаду Брюсселю – це місто пахне шоколадом! Аромати ванілі і гарячого шоколаду переслідують тут на кожному кроці. Можливо, це через неймовірну велику кількість шоколадних крамничок і бараків (так тут називають відкриті лотки), а можливо, це змова комунальних працівників, котрі потай поливають вулиці шоколадною поливою? Так чи інакше, але аромат шоколаду дуже пасує і гармонійно доповнює аромат квітковий…

Отож, з 15-го по 18-те серпня 2013-го року – «Floraliëntime» – час квітів!

Рекомендовано до перегляду:

» » » Цьогоріч у Брюсселі відбудеться феєрія квітів

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014