Галичина.Інфо

Україна – у трійці країн з найменш доступним бензином у Європі

Україна – у трійці країн з найменш доступним бензином у Європі Ціни на бензин в Україні одні з найнижчих в Європі, однак незважаючи на це паливо обходиться для жителів країни мало не дорожче від усіх. Про це свідчать підрахунки агентства РІА Рейтинг, що склав рейтинг європейських країн за цінами на 95-й бензин.

Як виявилося, дешевше, ніж в Україні (10,86 грн), він продається тільки в країнах Митного союзу – Московії (7,67 грн), Казахстані (7,47 грн) та Білорусі (7,17 грн). Однак при цьому на середню "чисту" (після вирахування податків та соціальних виплат) заробітну плату в Україні можна купити всього 230 літрів бензину, тоді як у Московії – 753 літра, у Казахстані – 650 літрів, у Білорусі – 422 літра.

Гірша, ніж в Україні, ситуація з доступністю бензину – тільки в Болгарії, де при ціні у 13,70 грн на середню зарплату можна купити всього 218 літрів. На третьому місці з кінця розмістилася Румунія. Там за середню зарплату можна купити 279 літрів палива при ціні в 13,36 грн.

Найдорожчий бензин у Європі продається в Норвегії – 19,42 грн за літр. Однак високі доходи населення дозволяють їм не сильно турбуватися про це. На середню зарплату в цій країні можна придбати майже 2,2 тис. літрів. Найбільше бензину можуть собі дозволити в Люксембурзі – 2344 літра при ціні у 13,90 грн.

Рейтинг складено на підставі даних статистики держав Європи станом на початок другого півріччя 2013 року за цінами на бензин з октановим числом 95 (у Московії з октановим числом 95 і вище).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна – у трійці країн з найменш доступним бензином у Європі

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014