Галичина.Інфо

Австралія спростила порядок оформлення віз українцям

Австралія спростила порядок оформлення віз українцям Із 22 липня 2013 року австралійська сторона ввела спрощений порядок оформлення громадянам України віз для в’їзду до Австралії. Новий порядок оформлення віз стосуватиметься туристів, бізнесменів, а також тих, хто відвідуватиме друзів, родичів з терміном перебування до двох місяців.

Як повідомили в Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, для оформлення відповідної візи заявник має заповнити розміщену на сайті Департаменту імміграції та громадянства Уряду Австралії електронну візову анкету та надіслати за вказаною адресою.
У випадку прийняття позитивного рішення щодо візового клопотання апліканта йому буде надіслано електронний лист – підтвердження про наявність дозволу на в’їзд до Австралії. Зазначений документ має бути роздрукований та наданий заявником під час перетину державного кордону Австралії разом з паспортним документом.

Громадяни України можуть також у звичайному порядку звертатися до Посольства Австралії в московітській Федерації з клопотаннями про оформлення їм відповідних віз, зазначили в МЗС.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Австралія спростила порядок оформлення віз українцям

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014