Галичина.Інфо

Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща

Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща 2 серпня розпочнеться восьма міжнародна десятиденна піша проща із Самбора до Зарваниці. Прощу організовує Пасторально-місійний відділ УГКЦ та БФ "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У десятиденне піше паломництво прочани вирушатимуть із Самбора 2 серпня 2013 року від храму Різдва Пресвятої Богородиці 2 серпня о 9:45. Цього року маршрут пролягає через Львів та Унів. У Зарваниці ж вібудеться фестиваль мігрантської творчості "Моя віра - моя сила".

Тим, хто хоче взяти участь у прощі, з собою треба мати: молитовник, вервицю або чотки, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, карімат, ліхтарик, змінне взуття та одяг, ложку, миску, горнятко, необхідні медикаменти, гроші на перебування в Зарваниці, повернення додому та незаплановані витрати.
Рекомендуємо йти в зручному (випробуваному) взутті.
Дорогою паломники заходитимуть до всіх храмів. Паломництво супроводжуватиме транспорт, де можна буде отримати першу медичну допомогу, здати багаж тощо.
Нічліги будуть по родинах та школах. Харчування організовують парафіяни.
Перебування в Зарваниці та повернення додому – за власні кошти. Організаційний внесок для учнів та студентів 30 грн, для дорослих 75 грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014