Галичина.Інфо

Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща

Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща 2 серпня розпочнеться восьма міжнародна десятиденна піша проща із Самбора до Зарваниці. Прощу організовує Пасторально-місійний відділ УГКЦ та БФ "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У десятиденне піше паломництво прочани вирушатимуть із Самбора 2 серпня 2013 року від храму Різдва Пресвятої Богородиці 2 серпня о 9:45. Цього року маршрут пролягає через Львів та Унів. У Зарваниці ж вібудеться фестиваль мігрантської творчості "Моя віра - моя сила".

Тим, хто хоче взяти участь у прощі, з собою треба мати: молитовник, вервицю або чотки, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, карімат, ліхтарик, змінне взуття та одяг, ложку, миску, горнятко, необхідні медикаменти, гроші на перебування в Зарваниці, повернення додому та незаплановані витрати.
Рекомендуємо йти в зручному (випробуваному) взутті.
Дорогою паломники заходитимуть до всіх храмів. Паломництво супроводжуватиме транспорт, де можна буде отримати першу медичну допомогу, здати багаж тощо.
Нічліги будуть по родинах та школах. Харчування організовують парафіяни.
Перебування в Зарваниці та повернення додому – за власні кошти. Організаційний внесок для учнів та студентів 30 грн, для дорослих 75 грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Із Самбора до Зарваниці відбудеться десятиденна піша проща

топ

  Цей день в історії.
  10 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014