Галичина.Інфо

Львів може не отримати коштів ЄБРР на дороги через казначейство

Львів може не отримати коштів ЄБРР на дороги через казначейство Уже майже місяць в органах казначейства заблоковані платежі на 27 млн грн, які Львів виділив як співфінансування на ремонти доріг спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку. «Якщо ми їх не оплачуємо, ЄБРР не дає наступну суму на роботи, і можемо дійти до колапсу», – сказав на брифінгу 29 липня міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, зауважив мер, у місті можуть почати ремонт вул. Героїв УПА, однак немає впевненості, що будуть вчасно проходити проплати: «Всі технічні можливості для цього є… Я це питання постійно озвучую перед казначейством області, говорив з керівником держказначейства. Поки кошти не пішли – це біда. Розпочати роботи можна, але чи держава виконає зобов’язання і проплатить кошти… До суду – немає сенсу звертатись, це не локальна проблема, казначейство лише виконує певну функцію».

На запитання, чи проходять проплати за захищеними статтями, мер відповів, що загалом казначейство блокує понад 50 млн грн, відтак у серпні можуть виникнути проблеми з виплатою зарплати: «Будемо робити все, щоб цього не сталося».

Нагадаємо, нещодавно економіст Андрій Новак озвучив той факт, що казначейство дає кошти лише лояльним до влади регіонам. Ілюстрацією правдивості цього є те, що органи казначейства на Львівщині блокують близько 30% платежів бюджетних установ. На сьогодні не проплаченими залишаються доручення міст області на понад 100 млн грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів може не отримати коштів ЄБРР на дороги через казначейство

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014