Галичина.Інфо

У Львові нагородили переможців Wiz-Art

У Львові нагородили переможців Wiz-Art На церемонії закриття VI Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art у Львівському палаці мистецтв нагородили переможців міжнародного конкурсу та найкращий український фільм, обраний глядачами. Приз глядацьких симпатій в українській програмі фільмів «Знято» здобув «Доторкнись і побач» львівського режисера Тараса Дроня.

Як повідомляють організатори фестивалю, спеціальну відзнаку журі отримав фільм «Хамон», Іріа Лопез (Великобританія); нагороду за найкращий сценарій – «Недоношений», Гунхільд Енгер (Норвегія), приз за найкращу режисуру – «Річка», Тарквін Незервей (Австралія); гран-прі Wiz-Art 2013 – «Можливо», Флоріан Похлатко (Австрія).

За шість днів, впродовж яких тривав Wiz-Art 2013, його відвідали понад 1600 гостей зі Львова та інших міст України, а також спеціальні гості з Великобританії, Австрії, Польщі, Литви, Швейцарії та Московії.

Крім трьох конкурсних і десяти позаконкурсних програм, у межах Фестивалю відбулася серія освітніх зустрічей і майстер-класів Wiz-Art Lab 2013. У ній взяли участь українські режисери Тарас Дронь і Дмитро Сухолиткий-Собчук, німецький режисер Кай Штаніке, австрійські режисери Міхаель Ріттмансберґер і Флоріан Похлатко, швейцарська режисерка, сценаристка та акторка Марія Зіріст і директор Лондонського фестивалю короткометражних фільмів Філіп Ілсон.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові нагородили переможців Wiz-Art

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014