Галичина.Інфо

Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби

Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби На чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що триває в хорватському Осієку, член національної збірної команди України львів’янин Роман Бондарук переміг у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25-метровій дистанції, набравши у фіналі 32 очки. Другим фінішував Московіянин Олексій Клімов – 31, а бронзова нагорода дісталася німцю Крістіану Райтцу – 27. В особистій колекції Романа Бондарука вже були нагороди чемпіонатів Європи, проте титул найсильнішого він здобув вперше. Загалом на цьому чемпіонаті у складі збірної команди України змагається шестеро вихованців школи кульової стрільби Львівщини.

Роман Бондарук навчається у Львівському державному університеті фізичної культури (ІV курс). Майстер спорту міжнародного класу.Член збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні (VІ місце), та XXX ігор в Лондоні, неодноразовий призер етапів Кубку світу, багаторазовий переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014