Галичина.Інфо

Львів'янин завоював «срібло» на чемпіонаті Європи зі стрільби

Львів'янин завоював «срібло» на чемпіонаті Європи зі стрільби В Осієку (Хорватія) проходить чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, де у фіналі стрільби зі стандартного пістолета срібну нагороду завоював Роман Бондарук. Як повідомляє офіційний сайт змагань, Бондарук у стрільбі з дистанції 25 м фінішував з результатом 575 очок. Переміг Юсуф Дікеч з Туреччини (578), «бронзу» завоював португалець Жоао Комта (573).

У командному турнірі Бондарук разом з Олександром Петрівим і Іваном Бідняком завоювали «бронзу» (1706). Перемогли Московіяни (1708), «срібло» в активі у турків (1707).

Раніше на чемпіонаті Європи-2013 Бондарук завоював «золото» в швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 м. Він переміг із результатом 32 очки, випередивши у фіналі на одне очко діючого чемпіона світу Московіянина Олексія Климова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів'янин завоював «срібло» на чемпіонаті Європи зі стрільби

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014