Галичина.Інфо

Польський фантаст презентує у Львові перший український переклад

Польський фантаст презентує у Львові перший український переклад У Львів на ХХ Форум приїде найпопулярніший польський фантаст з українським корінням Анджей Піліп'юк. У видавництві «Зелений Пес» вперше українською вийшла книга Піліп’юка «Хроніки Якуба Вендровича». У Львові книгу презентує сам автор 14 вересня в книгарні «Є» о 16:00.

Ця книга відкриває семитомний цикл пригод невгамовного Якуба Вендровича – авантюрного старого, сільського екзорциста-аматора. Його одвічні вороги – вампіри, демони, комуністи й усіляка нечисть на чолі з міліцією та заздрісними сусідами. Пригоди Вендровича стають приводом для уїдливої сатири на соціалістичну та сучасну Польщу. У тексті неодноразово зустрічається жорстока пародія на різні явища поп-культури. Завдяки чорному гумору цей цикл у Польщі має величезний успіх.Польський фантаст презентує у Львові перший український переклад Анджей Піліп’юк - за освітою археолог, а за покликанням – письменник, публіцист, незалежний історик та шукач метеоритів. Письменником Анджей Піліп'юк вирішив стати у тридцять років і досить швидко досягнув своєї мети. Піліп’юк – володар найпрестижнішої нагороди у галузі польської фантастики ім. Януша Зайдла, автор бестселера мережі книжкових гіпермаркетів «Empik», чотири рази нагороджений премію «Nautilius».
Анджей Піліп’юк зумів створити у польській фантастиці цілком нову нішу соціально-побутової сатири. У народі за Піліп’юком закріпилось звання «найталановитішого барда польського села з часів Реймонта».
Загалом у портфелі автора – 28 книжок, виданих середнім накладом 35 тисяч примірників кожна, що принесли йому славу і визнання читачів у Польщі та Чехії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польський фантаст презентує у Львові перший український переклад

топ

  Цей день в історії.
  27 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014