Галичина.Інфо

У Львові готуються до VI Екуменічного соціального тижня

У Львові готуються до VI Екуменічного соціального тижня 1-5 жовтня у Львові відбудеться Екуменічний соціальний тиждень. Під час форуму обговорюватимуться питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя.

Відкриття форуму розпочнеться з екуменічної молитви за єдність християн та пленарного засідання, на якому будуть означені ключові питання заходу. В наступні чотири дні заплановані тематичні семінари та круглі столи, екуменічні візити, візити в соціальні організації, заходи для молоді, зустріч в дусі Тезе, виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт за участі виконавців з особливими потребами та інші цікаві заходи. Доповідачі висвітлюватимуть різні аспекти відмінностей, зокрема конфесійних, соціальних і культурних (2-3 жовтня). Останній день секційних засідань (4 жовтня) буде присвячений дискусії щодо виховання молодого покоління в дусі поваги. Ділитимуться досвідом гості з Франції, Австрії, Канади, Німеччини, Нідерландів, а також експерти з України.

Зареєструватися та переглянути програму 6-го ЕСТ Ви можна на сайті Екуменічного соціального тижня , а також надіславши заповнений реєстраційний бланк на електронну скриньку esw@ucu.edu.ua або irakit@ucu.edu.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові готуються до VI Екуменічного соціального тижня

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014