Галичина.Інфо

Галицький хор «Євшан» переміг на Міжнародному конкурсі в Іспанії

Галицький хор «Євшан» переміг на Міжнародному конкурсі в Іспанії Вперше за 59-річну історію Міжнародного конкурсу хабанери і поліфонії у м.Торрев’єха (Іспанія) перемогу виборов колектив з Галичини, - львівський колектив, Галицький камерний хор «Євшан» здобув найвищу нагороду конкурсу – І премію.

Загалом за перемогу змагалися 16 провідних хорових колективів з 12 країн світу, зокрема з Іспанії, Китаю, Словенії, Індонезії, Італії, Південної Кореї, Філіппін, Венесуели, Колумбії, Литви й України. Конкурсна програма передбачала виконання трьох хабанер – іспанських народних пісень, та двох поліфонічних творів, один з яких повинен репрезентувати фольклор країни-учасниці.

Галицький камерний хор «Євшан» діє при Львівському обласному центрі народної творчості і культурно-освітньої роботи. Заснований у вересні 1990 року. Диригент і художній керівник – Ігор Даньковський.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Галицький хор «Євшан» переміг на Міжнародному конкурсі в Іспанії

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014