Галичина.Інфо

У Львові створили першу карту лемківських місць

У Львові створили першу карту лемківських місць У Львові тиражем шість тисяч видали карту «Лемківські місця Львова», на якій позначено 28 об’єктів в місті, які пов’язані із лемківськими діячами. Про це розповів голова історико-краєзнавчої секції товариства «Молода Лемківщина» Богдан Сиванич.

Більшість місць у центрі Львова. Основний об’єкт – пам’ятник художнику Никифору Дровняку біля Домініканського костелу. На карту також нанесли пам’ятник Тарасові Шевченку, бо авторами є скульптори брати Сухорські з Лемківщини. Крім цього, на карті є будинок, де проживав поет Богдан-Ігор Антонич, Львівський національний університет ім. Івана Франка, адже двоє ректорів були родом із Лемківщини, Собор святого Юра. «Також на карті є будинки, які пов’язані із лемківськими організаціями. До прикладу, тепер лемківське товариство знаходиться на пл. Ринок, 17», - розповів Богдан Сиванич.

Розповсюджувати карту «Лемківські місця Львова» будуть в інформаційних центрах та туристичних фірмах.
24 серпня проведуть екскурсію «Лемківськими місцями Львова».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові створили першу карту лемківських місць

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014