Галичина.Інфо

Папа Римський привітав греко-католиків із Хрещенням Русі

Папа Римський привітав греко-католиків із Хрещенням Русі Папа Римський Франциск сподівається, що відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі стане часом благодаті для всієї української нації та всіх народів. Про це пише у вітальному листі главі УГКЦ Блаженнішому Святославові (Шевчуку) Папа Римський Франциск з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення України-Русі. Він висловив переконання, що пам`ять про подію Хрещення України-Русі стане для УГКЦ новим поштовхом у євангелізації та пастирській діяльності. «Посилаю Блаженнішому Святославу, єпископату УГКЦ та всьому святому Божому народу в Україні моє благословення», − говориться у привітанні Папи Римського.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський привітав греко-католиків із Хрещенням Русі

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014