Галичина.Інфо

У Львові відбудеться Фестиваль здоров’я та краси

У Львові відбудеться Фестиваль здоров’я та краси 25 серпня у Львові відбудеться Фестиваль здоров’я та краси. У програмі заходу – 12 майстер-класів, семплінг та ярмарок екологічно чистих товарів, а також розваги для дітей, повідомили в прес-службі Львівської міської ради. Фестиваль проходитиме у Львівському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму на вул. Пулюя, 36.

«Часто люди просто не знають, що саме для них було б найкориснішим та в той же момент не надто виснажливим. Щоб допомогти львів'янам зробити правильний вибір, ми організовуємо перший сімейний Фестиваль здоров’я та краси», – розповів представник організаційного комітету фестивалю Роман Возний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться Фестиваль здоров’я та краси

топ

  Цей день в історії.
  4 грудня:

  1938 — у Хусті відбувся І з\'їзд «Карпатської Січі», воєнізованої організації, створеної на Закарпатті членами ОУН.

  1939 — указом Президії Верховної Ради СРСР у складі України були створені Львівська, Дрогобицька, Станіславська, Тернопільська, Волинська та Рівненська області.

  1941 — у Москві підписано радянсько-польську декларацію про дружбу та взаємодопомогу, чим лондонський еміграційний уряд фактично визнав радянську окупацію Західної України та Західної Білорусі у вересні 1939 року

  1992 — IV Всеукраїнський з\'їзд Народного Руху України перетворив НРУ на політичну партію, а її головою обрав В\'ячеслава Чорновола.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014