Галичина.Інфо

У тюрмі на Лонцького відкриють дисидентську кімнату Чубая

У тюрмі на Лонцького відкриють дисидентську кімнату Чубая 5 вересня в Музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» відбудеться відкриття дисиденської кімнати-камери Грицька Чубая. О 21:00 розпочнеться нічне поетичне дійство «Грицько Чубай. П’ятикнижжя».

Стіни камери заповнить поема "Вертеп". Посередині мультимедійна проекція висвітлюватиме картину Юлі Долинської "Вертеп", а довкола неї крутитимуться імена дисидентів (проект Романа Федюка). У сусідній камері – виставка картин Юлі Долинської до проекту «П’ятикнижжя».

У дворику музею-тюрми відбуватиметься поетичне дійство: Театр тіней «Див» під музику «Фідель тріо-квартету» показуватиме «5 вистав до п'яти книжок» та відеоарт від Романа Федюка.

Вірші Грицька Чубая читатимуть: поет, критик, прозаїк та друг Грицька Чубая Микола Рябчук, поетеса, редактор "Видавництва Старого Лева" Мар’яна Савка, поет і прозаїк Віктор Неборак, поет і перекладач Остап Сливинський, а також – діти поета Грицька Чубая Соломія та Тарас Чубаї.

Нагадаємо, під час ХХ Форуму видавців у Львові презентують «П’ятикнижжя» Грицька Чубая.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У тюрмі на Лонцького відкриють дисидентську кімнату Чубая

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014