Галичина.Інфо

У Міжнародному літфесті візьмуть участь 362 автори з 21 країни

У Міжнародному літфесті візьмуть участь 362 автори з 21 країни Цього року у Львівському міжнародному літературному фестивалі – найбільшому в Центрально-Східній Європі – візьмуть участь 362 автори з України та 20 країн світу. У програмі літфесту – 263 події. Фестиваль очолює п’ятірку найкращих осінніх книжкових заходів світу за версією Forbes, повідомили в прес-службі ГО «Форум видавців».

Найцікавіші проекти цьогорічного Літературного фестивалю:
· Поетичний потяг Чернівці–Львів спільно з MERIDIAN CZERNOWITZ. 9 вересня з Чернівців до Львова потягом №136 вирушать Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Андрій Любка, Тарас Малкович, Єлена Фанайлова, Енн Коттен, Нора Іуга, Макс Чоллек та інші поети з 16 країн світу. Рівно о 15.51 у цьому потязі розпочнуться читання для всіх охочих пасажирів. А 10 – 15 вересня поети візьмуть участь у заходах ХХ Форуму видавців.
· Фокусною темою Літературного фестивалю є «Жінка у світі, що змінюється», на яку організаторів надихнула Ольга Кобилянська (1863-1942 рр.), письменниця, яку називають першою українською феміністкою і 150-річчя з дня народження якої відзначається цього року. Програмою, яка налічує 17 заходів, опікується Ірина Славінська. Жінки дискутуватимуть на теми: «Історії жінок і жінки в історії», «Авторка і героїня. Жінка в українській літературі», «Жінка в українській освіті», «Жінка-керівник чи чоловічий погляд на управління в культурі».
· Фестиваль «КОНТЕКСТ-2» цьогоріч присвячений літературній критиці і книжковій журналістиці. Лекції і майстер-класи проведуть найкращі літературні критики та журналісти з різних країн: Юстина Соболевська (Польща), Олександр Гаврилов (Московія), Олаф Кюль (Німеччина), Алі Боуден (Шотландія), П’єр Астьє (Франція), Ганс-Петер Куніш (Швейцарія), Аревік Ашкароян (Вірменія). Загалом учасниками проекту стали 25 молодих журналістів.
· Фестиваль «ТРАНСЛІТ» запропонує публічну дискусію «Вулиця із двостороннім рухом: український переклад за останні 20 років», яка відбудеться у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи і стане підсумком досліджень перекладів з української на основні європейські мови, а також перекладів з європейських мов українською, здійснених впродовж 1991-2012 років. Дослідження проведене у межах проекту Book Platform.
· Молода Республіка Поетів – дев’ятий конкурс-фестиваль поезії молодих авторів (віком до 25 років). На конкурс надійшли заявки від 99 авторів. 10 призерів прочитають свої твори на гала-концерті фестивалю 14 вересня.
· Ніч поезії та музики нон-стоп – найдавніший (з 1997 р.) і найпопулярніший (близько 2 тисяч відвідувачів) захід Форуму видавців у Львові. До цьогорічної програми входять: поезія Енріка Казасеса (Enric Casasses), Лінор Горалік, Клауса Анкерсена (Claus Ankersen), Бахита Кенжеєва, Томаша Ружицького (Tomasz Rozycki), Еугеніуша Ткачишина-Дицького (Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki), Юрка Іздрика, Галини Крук, Івана Малковича та ін. Співатимуть музичні гурти PabloPavo i Ludziki (Польща), Ян Бедерман (Московія), DRUMТИАТР та ZAPASKA (Україна).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Міжнародному літфесті візьмуть участь 362 автори з 21 країни

топ

  Цей день в історії.
  9 серпня:

  1842 — демаркація кордону між Канадою і США, Договір Вебстера — Ашбертона.

  1848 — на Буковині скасовано кріпацтво.

  1932 — помер Джон Чарлз Філдс, канадський математик, засновник математичної премії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014