Галичина.Інфо

У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу

У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» пройде четвертий міжнародний юнацький турнір з тенісу ТЕ3 Lviv Open. Участь у традиційному турнірі третьої категорії візьмуть юнаки та дівчата до 14 років.

До Львова приїдуть юні тенісисти з восьми країн Європи, а також з різних куточків України. Свою участь у змаганнях, окрім наших тенісистів, підтвердили спортсмени з Московії, Білорусі, Молдови, Польщі, Узбекистану, Казахстану, Швейцарії та Німеччини. Очікується, що в основних сітках одиночного розряду зіграє 8-10 львів’ян. Матчі кваліфікаційного турніру триватимуть з 31 серпня по 1 вересня. Тенісні баталії в основних сітках одиночного турніру пройдуть з 2-ого по 8-е вересня. За головні призи змагатимуться понад сто юних тенісистів. Усі поєдинки відбуватимуться на відкритих кортах палацу спорту «Україна».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014