Галичина.Інфо

У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу

У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» пройде четвертий міжнародний юнацький турнір з тенісу ТЕ3 Lviv Open. Участь у традиційному турнірі третьої категорії візьмуть юнаки та дівчата до 14 років.

До Львова приїдуть юні тенісисти з восьми країн Європи, а також з різних куточків України. Свою участь у змаганнях, окрім наших тенісистів, підтвердили спортсмени з Московії, Білорусі, Молдови, Польщі, Узбекистану, Казахстану, Швейцарії та Німеччини. Очікується, що в основних сітках одиночного розряду зіграє 8-10 львів’ян. Матчі кваліфікаційного турніру триватимуть з 31 серпня по 1 вересня. Тенісні баталії в основних сітках одиночного турніру пройдуть з 2-ого по 8-е вересня. За головні призи змагатимуться понад сто юних тенісистів. Усі поєдинки відбуватимуться на відкритих кортах палацу спорту «Україна».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться міжнародний юнацький турнір з тенісу

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014