Галичина.Інфо

На Прикарпатті хочуть створити власне КП для видобутку сланцевого газу

На Прикарпатті хочуть створити власне КП для видобутку сланцевого газу На Прикарпатті хочуть створити комунальне підприємство для видобутку сланцевого газу і щоб Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький вніс зміни до проекту «сланцевої угоди» щодо створення такого підприємства. Про це в ефірі «5 каналу» сказав голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук.

«Товариство з обмеженою відповідальністю не може бути державною власністю. Я не знаю, чия там сім’я є засновником цієї «Надра Олеська», але те що ця компанія притягнута за вуха до прикарпатського сланцевого газу – це не викликає сумнівів. У нас була пропозиція, що ми утворюємо власне комунальне підприємство, тобто підприємство спільної власності територіальних громад області, яке буде називатися, наприклад, «Прикарпатслансгаз», і щоб міністр Едуард Ставицький озвучив, що готовий внести зміни до проекту угоди з тим, щоб таке підприємство існувало і щоб воно мало тих десять відсотків видобутої продукції, яка б ішла в обласний бюджет», - наголосив Скрипничук.

Нагадаємо, 20 серпня Івано-Франківська обласна рада відмовилася погоджувати запропонований проект угоди про розділ продукції (УРП) між державою Україна, Chevron "Шеврон Юкрейн Б.В." (Chevron) та товариством з обмеженою відповідальністю "Надра Олеська" із видобутку вуглеців на ділянці Олеська.

У червні 2013 року прем'єр-міністр Микола Азаров розкритикував Львівську і Івано-Франківську обласні ради за зволікання з розробкою видобутку сланцевого газу. «Може, там вартість газу підняти, якщо вони будуть тягти із цим питанням?», – сказав прем’єр 14 червня на прес-конференції.
«Пішов процес гальмування. От запитується, облради Львівської області, Івано-Франківської, чого вони тягнуть?», - додав він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Прикарпатті хочуть створити власне КП для видобутку сланцевого газу

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014