Галичина.Інфо

На ХХ Форумі видавців у Львові представлять словник «Поласуймо англійською!»

На ХХ Форумі видавців у Львові представлять словник «Поласуймо англійською!» На ХХ Форумі видавців у Львові представлять словник зі серії «Інноваційні словники» – словник англо-український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!».

«Словник англо-український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» (видавництво «Апріорі», м. Львів, 2013) є універсальним для всіх, хто вивчає англійську мову. Тематика його лексичного та граматичного наповнення покликана якнайкраще сприяти учням і студентам у підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, а також складання міжнародних іспитів з англійської мови.

Основними перевагами словника є його двомовність, тематичність і навчальний характер. Двомовна природа словника якнайкраще відтворює суть та показує практичне застосування ключових англійських слів і висловів у сучасному розмовному та писемному мовленні. Тематичне розміщення матеріалу дасть змогу користувачам зосередити увагу на найнеобхіднішому матеріалі, а навчальний характер словника дозволить поглибити й удосконалити знання окремих розмовних і граматичних тем, словосполучень та словотвору», – зазначено в анотації до видання.

Словники від авторської серії Тараса Берези «Інноваційні словники» на ХХ книжковому форумі у Львові буде представлено протягом 12-15 вересня на 420-му стенді книжкового ярмарку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На ХХ Форумі видавців у Львові представлять словник «Поласуймо англійською!»

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014