Галичина.Інфо

У Львові відбудеться ІV Всеукраїнський форум ОСББ

У Львові відбудеться ІV Всеукраїнський форум ОСББ 22-23 жовтня у Львові на ІV Форумі ОСББ зберуться експерти та практики об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з України, Польщі та Білорусі. На заході шукатимуть шляхи вирішення проблем в галузі ЖКГ та обговорюватимуть перспективи розвитку об’єднань в Україні. Форум вже вчетверте організовуватиме Інститут міста.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2012 році кількість створених ОСББ перетнула позначку у 15 709 об’єднань. А від початку 2013 року станом на квітень у Львові створили 13 ОСББ.

Ця цифра є лише невеликою частиною від усієї житлово-комунальної інфраструктури України, яка, здебільшого, обслуговується державними підприємствами, часто неконкурентними та непрозорими у своїй роботі. Створення ОСББ дозволяє мешканцям обирати компанію, яка надаватиме послуги, їх перелік та контролювати власні витрати.
Як показує дослідження громадської мережі «Опора», проведене у 2012 році, 72% мешканців, які вже увійшли до ОСББ, задоволені його роботою. Це є ще одним важливим чинником просування ідеї об’єднання мешканців для спільного контролю за власним подвір’ям та будинком.

«На цьогорічному Форумі ми очікуємо близько 150 учасників. Це і голови успішних українських об’єднань, і гості з Польщі та Білорусі, які поділяться своїм досвідом у діяльності ОСББ у своїх країнах. Окрему секцію Форуму присвятимо співпраці банків із головами ОСББ, адже, щоб відремонтувати власний будинок як правило, потрібні значні кошти і тому така співпраця є необхідною», – зазначила Ірина Фогел, керівник проекту Всеукраїнський форум ОСББ.

Зареєструватися для участі у Форумі, який відбуватиметься 22-23 жовтня, можна заповнивши онлайн-форму. Організатори оплачують проживання та харчування. Кількість місць з кожної області обмежена.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться ІV Всеукраїнський форум ОСББ

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014