Галичина.Інфо

УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття відкриттям нового корпусу

УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття відкриттям нового корпусу Сьогодні в Українському католицькому університеті освятили наріжний камінь під будівництво університетського храму святої Софії та новий академічний корпус.

«Сьогодні ми розпочинаємо святкування золотого ювілею Українського католицького університету і дякуємо, що це дітище Патріарха Йосифа Сліпого є благословенням для нашої Церкви», – так Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) прокоментував урочистості з нагоди 50-ліття УКУ та відкриття інноваційного академічного корпусу.

УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття відкриттям нового корпусу
Святкування розпочались урочистою ходою єпископів, священнослужителів, студентів, працівників та гостей УКУ від Церкви Блаженних мучеників до університетського містечка. Тут відслужили Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Патріарх Святослав (Шевчук). Під час проповіді він зазначив: «УКУ – це великий дар Божий для УГКЦ. Він є знаком того, що тут є жива спільнота віруючих людей, які шукають не людської сили і слави, а правди та науки». Після Архиєрейської Літургії Блаженніший Святослав, єпископи та священнослужителі освятили наріжний камінь під будівництво університетського храму святої Софії та новий академічний корпус.

УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття відкриттям нового корпусу
«Навчальний процес розпочався вчора в цьому новому корпусі УКУ», ― про це в розповів перший проректор УКУ Тарас Добко. Також він додав, що це вже третій такий корпус і сюди переходять чотири структури університету: «Історична програма гуманітарного факультету, Магістерка з управління інформаційними технологіями Львівської бізнес-школи, це ― новостворена програма, яка тільки стартує у жовтні. Також сюди переїде Інститут управління і лідерства зі своїми програмами, які, в першу чергу, займаються питаннями менеджменту неприбуткових організацій, а також наша Школа біоетики». За словами проректора, це – дуже цікавий мікс, бо програми різні. «Ми дотримуємось такої філософії, що на стику, власне, таких неоднорідних програм, можуть народжуватись креативні, інноваційні ідеї. І хорошим прикладом для цього є корпус на вулиці Хуторівка «Філософсько-богословського факультету». Там поряд з богословами є школа журналістики, іконописна школа, Львівська бізнес-школа. Це відповідає одному з наших принципів – комунікації»,― сказав проректор. «Тут також є велика трапезна, яка є багатофункціональною. Її можна дуже легко трансформувати в конференційний зал, де може поміститися до 300 осіб. Ще є два великі конференційні зали в підвальному приміщенні цього корпусу. Загалом корпус має 4,5 тис. квадратних метрів. Тут є багато скла, що, власне, і відображає прозорість і відкритість університету», ― додав Тарас Добко.

Щодо церкви Святої Софії, фундамент якої залили, то проректор пояснив: «Церква стає третім з чотирьох будинків цієї головної фази розбудови університетського містечка. Це буде унікальна споруда. До продумання концепції Владика Борис доклав дуже багато зусиль. Це буде триярусна церква, яка відображатиме історію розвитку християнства. На найнижчому рівні буде церква чи радше каплиця Гробу Господнього, яка відсилатиме нас до часів підпільного християнства. Другий ярус – це церква святого Климентія, яка відсилатиме до часів ще не роз’єднаного християнства, коли ще не було поділу на Схід і Захід. І третя, головна церква, це ― Храм Святої Софії Премудрості Божої, яка зв’язуватиме через Львів, можемо сказати, Київську Святу Софію, яка є спільним надбанням всіх гілок Володимирового хрещення, а також і римську Софію. Її збудував Патріарх Йосиф Сліпий і він був також творцем Українського католицького університету».

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття відкриттям нового корпусу

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014