Галичина.Інфо

Львівська школа №18 отримала технологічні новинки на мільйон

Львівська школа №18 отримала технологічні новинки на мільйон 60 планшетів, 12 ноутбуків, 5 інтерактивних дошок та три спеціальні лабораторії для занять з фізики, хімії та біології вартістю близько 1 млн грн отримала безкоштовно львівська СШ №18.

СЗШ №18 була обрана пілотною у впровадженні національного проекту «Відкритий світ», оскільки за останні роки учні школи показують високі досягнення з інформатики та інформаційних технологій на різних олімпіадах та конкурсах.

Техніка у школі з’явилась ще 17 травня, а вже на початку літа її встановили. У серпні ще готували вчителів, і як результат нове обладнання було повністю готове до нового навчального року. Вся техніка знаходиться в кабінеті інформатики, тому кожен може взяти все необхідне для навчання. Також безпровідним Інтернетом покрито дві третини школи. Починаючи з 7 класу всі учні мають власні спеціальні облікові записи і можуть користуватись Wi-Fi.

У школі №18 функціонує 29 класів, у яких навчається 757 учнів 5-11-х класів.

«Ми подавали інформацію на Національний проект «Відкритий світ». Приємно, що досягнення наших учнів та вчителів врахували. Адже школа неодноразово перемагала в олімпіадах з інформатики, в районних та всеукраїнських конкурсах. Торік вихованець нашої школи, єдиний з Львівської області, став переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, що проходила у м. Дніпропетровськ. Цього року ми також брали участь у Всеукраїнській олімпіаді», - каже Олег Мохнацький, директор школи №18, - «У травні один з наших вчителів їздив до Києва, де його вчили користуватись інтерактивною дошкою. А 22-23 серпня – сюди приїжджали спеціалісти, аби навчити наших педагогів користуватись новою технікою. Тому зараз викладачі знають, як користуватись усіма новинками та готові навчати дітей».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська школа №18 отримала технологічні новинки на мільйон

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014