Галичина.Інфо

ЄС зацікавився рівнем оргзлочинності та корупції у владі України

ЄС зацікавився рівнем оргзлочинності та корупції у владі України Міжнародна неурядова асоціація OCO (The Organized Crime Observatory) розпочала дослідження рівня організованої злочинності і корупції в державному секторі України, повідомляється на сайті організації.
"Цей проект є частиною ініціативи ЄС з вивчення питання приєднання країн – колишніх республік СРСР до Євросоюзу. Країни-члени ЄС, також як і члени Європарламенту та учасники неурядових організацій, які представляють громадянське суспільство в ЄС, попросили провести оцінку ситуації в Україні в питаннях організованою злочинності, корупції в політичних колах, незаконного відмивання грошей і фінансових махінацій", – йдеться у повідомленні.


Асоціація має намір запросити до участі в дослідженні міжнародних партнерів, представників університетів і дослідницьких центрів Європи і США. Після вивчення ситуації асоціація оприлюднить звіт та надасть відповідні рекомендації.

The Organized Crime Observatory створена 2001 року в Швейцарії. Цілі асоціації – вивчення злочинної діяльності, кримінальних схем.


Нагадаємо, за рівнем корупції Україна, згідно з рейтингом Світового індексу верховенства права, посідає 94 місце серед 97 країн світу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄС зацікавився рівнем оргзлочинності та корупції у владі України

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014