Галичина.Інфо

На Прикарпатті запрацював перший біогазовий завод в Україні

На Прикарпатті запрацював перший біогазовий завод в Україні На Прикарпатті компанія з данськими інвестиціями «Даноша», яка на сьогоднішній день є одним з найбільших свиногосподарств в Україні, ввела в експлуатацію перший біогазовий завод. Завод працює у селі Копанки Калуського району.

На об’єкті щодня перероблятиметься 400 тонн відходів свинокомплексу, в результаті чого господарники будуть отримувати в середньому 4 млн куб. м газу, 10 млн кВт/год. теплової енергії та 9,5 млн кВт/год. електроенергії упродовж року. Лише ця установка дасть можливість економити біля 1,5 мільйонів кубічних метрів газу на рік.
«Відходи з ферми змішуватимуться з іншими: соломою, зіпсованим зерном, - розповідає про технологічні процеси майстер цеху біогазу Іван Кальковець. – Це як біомаса піддаватиметься ферментації, внаслідок чого метанотворчі бактерії «поїдатимуть біомасу» і вироблятимуть біогаз». Процес відбуватиметься за відсутності кисню і при температурі +39 градусів. Під час ферментації знищуватимуться патогенні мікроорганізми. Серед інших переваг біогазового виробництва – зведення до мінімуму запаху відходів тваринництва, оптимізація їх використання у ролі цінного добрива, зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок обмеження викидів парникових газів.
Відпрацьовані після газової установки відходи у вигляді торфу поступатимуть на поля, що дасть можливість підживити землі, які потребують органіки.

ТзОВ «Даноша» має виробничі потужності у селах Копанки, Лука, Вилки Калуського району, Тустань, Лани Галицького району. Утримують 125 тисяч голів свиней.
Компанія «Даноша» планує відкриття на Івано-Франківщині ще трьох біогазових заводів. Перший з них господарники розраховують запустити в дію у 2015 році. Він працюватиме у с. Тустань Галицького району.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Прикарпатті запрацював перший біогазовий завод в Україні

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014