Галичина.Інфо

Школа журналістики у Львові запрошує молодь на день відкритих дверей

Школа журналістики у Львові запрошує молодь на день відкритих дверей У Школі журналістики, що працює у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці, 15 вересня о 14.00 відбудеться день відкритих дверей. Школа запрошує талановитих молодих людей від 14 років, які мають бажання освоїти основи журналістської майстерності.

Основна спеціалізація школи – новини та висвітлення поточних суспільно важливих подій для різних типів медіа. На заняттях учні дізнаються про свободу слова та незалежність ЗМІ, правила комунікації та стилістики в онлайні, що таке блогінг, соціальні мережі в журналістиці, тенденції розвитку нових медіа.

Учні навчатимуться писати новини, статті, брати інтерв’ю, робити цікаві репортажі. Після закінчення Школи випускники отримують свідоцтво, яке є документом про освіту державного зразка.

При Школі журналістики працює також психологічний клуб «Пізнай себе». Усі охочі можуть відвідувати тренінги особистісного зростання, що мають на меті розвинути адекватне розуміння самого себе і здійснити корекцію самооцінки, розвивати вміння і потребу в пізнанні інших людей, формувати життєві плани і корегувати ціннісні орієнтації тощо. Також у клубі проводять заняття з профорієнтації, розвитку креативності, вирішення конфліктних ситуацій.

Навчання у Школі безкоштовне.
Школа журналістики працює за адресою: вул. А. Вахнянина, 29, 3-й поверх, каб. 305.
Запис за співбесідою. Тел. 275-05-00.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Школа журналістики у Львові запрошує молодь на день відкритих дверей

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014