Галичина.Інфо

З початку року понад 8 млн людей перетнуло кордон через митні пости Львівщини

З початку року понад 8 млн людей перетнуло кордон через митні пости Львівщини За 8 місяців цього року західний кордон України через митні пости на Львівщині перетнуло понад 8 млн громадян – це на 6,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. На сьогодні щоденно кордон перетинає в середньому майже 11 тис. транспортних засобів та понад 33 тис. громадян.

Найбільше громадян – понад 3 млн – перетнуло кордон через митний пост «Мостиська», до складу якого входять автомобільний пункт пропуску та піший перехід «Шегині – Медика», а також пункт пропуску для залізничного сполучення «Мостиська – Перемишль».

Також упродовж січня-серпня цього року через митні пости Львівщини державний кордон перетнуло понад 2,7 млн транспортних засобів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 7,8%. Найбільше спостерігається збільшення кількості пропущеного легкового автотранспорту – 10,1%, автобусів – 6,9%, а також літаків – 3,5%. Найбільшу кількість транспортних засобів пропущено у пункті пропуску «Краковець – Корчова» – понад 800 тис.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З початку року понад 8 млн людей перетнуло кордон через митні пости Львівщини

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014