Галичина.Інфо

На Економічному форумі говоритимуть про глобалізацію та інтеграцію

На Економічному форумі говоритимуть про глобалізацію та інтеграцію 10-12 жовтня у Львові та Трускавці пройде ХIII Міжнародний економічний форум "Глобалізація і інтеграція: виклики і рішення".

Міжнародний економічний форум, що традиційно проходить на Львівщині у жовтні, збирає членів урядів східноєвропейських держав, політиків і фінансистів, експертів і лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу для обговорення стратегічних питань розвитку України в контексті світових процесів глобалізації та інтеграції, інформує сайт форуму.

Форум дасть нагоду отримати актуальну інформацію з перших рук і взяти участь у дискусіях з питань тенденцій розвитку глобальної економіки, інтеграції України в європейську економіку, а особливо пошуку українським урядом стратегічних рішень щодо викликів глобалізації в умовах нестабільності останніх років.

Серед основних завдань форуму – розробка нових стратегій в умовах глобальних соціально-економічних змін, модернізація національної економіки, впровадження стратегічних інвестиційних проектів і інноваційних технологій.

На форумі планується також обговорити успішний досвід і нові можливості технологічних та індустріальні парків, нові реалії і можливості українсько-європейської співпраці, традиції та сучасний розвиток української індустрії гостинності.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Економічному форумі говоритимуть про глобалізацію та інтеграцію

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014