Галичина.Інфо

У Львові відтворять древні обряди традиційного весілля

У Львові відтворять древні обряди традиційного весілля На V Фестивалі автентичного мистецтва у Львові «Веретено» відіграють весілля. Щороку на фестивалі відтворюють давні обряди, деякі з них ми ще пам’ятаємо, а про деякі взагалі нічого не знаємо. Цьогоріч за традиційними звичаями одружуватимуть молоду пару.

Основу програми фестивалю становитимуть давні весільні обряди з Бойківщини, Гуцульщини, Поділля, Слобожанщини, Одещини, Полісся. Тут проведуть обряди різання барвінку, розплітання коси, вирядження молодого до шлюбу, пов’язування намітки, вінкоплетини, весільний обрядовий танець, зустріч молодого у молодої, нанашкування.

Колективи-учасники заходу ознайомлять гостей свята з правдивими весільними звичаями та передадуть дух справжнього українського весілля», - розповідають організатори.

Окрім цього, на весіллі пектимуть обрядове печино (весільні гуски), вчитимуть плести вінки з барвінку, ткати весільні сорочки та плести святкові брилі. Також презентуватимуть колекції як давніх так і сучасних стилізованих весільних вбрань.

Весільне вбрання різних етнографічних регіонів показуватимуть і на виставці ілюстрацій.

«Наявність на фестивалі старостів, дружок, молодят, можливість перетанцьовування із молодою обрядового танцю «Гуцулка», весільне частування, веселі троїсті музики та запальні автентичні танці – все це створить атмосферу справжнього давнього українського весілля», - обіцяють організатори.

Розпочнуться заходи о 12.30 весільною брамою. Також у програмі святкування – показ колекцій весільного стилізованого одягу та фотовиставка «Весільна обрядовість». Відбудуться й майстер-класи з виготовлення весільної атрибутики.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відтворять древні обряди традиційного весілля

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014