Галичина.Інфо

У Львові вшосте відбудеться Екуменічний соціальний тиждень

У Львові вшосте відбудеться Екуменічний соціальний тиждень З 1 по 5 жовтня у Львові вшосте відбудеться Екуменічний соціальний тиждень. Цьогоріч він пройде під гаслом «Відмінності та повага». Цього року Тиждень знову згуртує міжнародних фахівців, представників Церкви, громадського сектору, ЗМІ, політиків, освітян, бізнесменів та представників органів влади навколо актуальних питань та викликів сьогодення. Під час 6-го Екуменічного соціального тижня учасники обговорять питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя. Відкриття конференції розпочнеться з екуменічної молитви за єдність християн та пленарного засідання, на якому будуть окреслені ключові питання Форуму.

В наступні чотири дні заплановані тематичні семінари, круглі столи, екуменічні візити, візити в соціальні організації, заходи для молоді, зустріч в дусі Тезе, виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт за участю виконавців з особливими потребами та інші цікаві заходи. Останній день секційних засідань буде присвячений дискусії щодо виховання молодого покоління в дусі поваги.

Почесними гостями заходу будуть: Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, Апостольський Нунцій, Ерхард Бусек, віце–канцлер Австрії (1991-1995), Вольф Дітріх Хайм, Посол Австрії в Україні, Ерік Тосаті, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, Яап ван дер Сар, фахівець в сфері освіти, організація Ойкос, Нідерланди та інші.

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вшосте відбудеться Екуменічний соціальний тиждень

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014