Галичина.Інфо

У Музеї Ідей відбувся Ярмарок органічної продукції

У Музеї Ідей відбувся Ярмарок органічної продукції 21 вересня у Музеї Ідей, впродовж дня діяв Ярмарок органічної та натуральної продукції. Тут пригощали бездріжджовим хлібом, сирами, свіжими овочами та ягодами. Усі продукти вирощували та обробляли без використання будь-яких синтетичних мінеральних добрив чи пестицидів, штучних речовин або генетично модифікованих організмів. На Ярмарку були крупи, м’ясна продукцію, з Карпат та Закарпаття привезли сири, також були органічні і натуральні соки, чаї, кавові напої, овочі, свіжа малина та фундук.

Вже другий рік поспіль завдяки ініціативі ЛМГО «Екотерра» львів’яни отримують змогу навчитись харчуватись не лише смачно, а й, насамперед, безпечно для життя та здоров’я. Торік на першому Ярмарку органічної продукції був аншлаг: дуже багато львів’ян вже сьогодні прагнуть вести здоровий спосіб життя і дізнатися більше про здорове харчування, а для виробників органічної продукції це хороша нагода домовитись про постачання своїх товарів у торгівельні мережі та заклади харчування.
«Купити такі продукти у львівських торгівельних мережах досить складно, адже справжньої сертифікованої органічної продукції на українському ринку ще небагато. У Львові її можна знайти лише у кількох магазинах, деякі продукти вже пропонують Інтернет-магазини, деякі продаються у великих торгівельних мережах, але спеціальних відділів з органічною продукцією у супермаркетах поки що немає. Та люди все-таки хочуть їсти здорову їжу. Наш ярмарок саме й надає усім таку можливість», — говорить президент громадської організації «Екотерра» Наталя Чоловська.
«Ми вирішили об’єднати людей-однодумців, які би хотіли в цьому руслі працювати. Тому ми запросили до співпраці організації, які дотичні до цього: сертифікаційний орган, який сертифікує по всій Україні ці господарства, швейцарський проект по розвитку органічного руху а також організації, які працюють тут місцево. Ми думаємо, що цей ярмарок зможе згуртувати цих людей, ми зможемо далі рухатись більш інтенсивно», - розповіла Наталя Чоловська.

Зазначимо, що в рамках Ярмарку, окрім власне представлення продукції, відбулася іще низка заходів. Зокрема для дітей організували майстер-клас з розпису дерев’яних іграшок. Також відбувся майстер-клас з випікання хліба. Окрім того, перед гостями Ярмарку виступив гурт «Мольфари».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Музеї Ідей відбувся Ярмарок органічної продукції

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014