Галичина.Інфо

55% мешканців Львівщини не бували за кордоном

55% мешканців Львівщини не бували за кордоном 55% мешканців Львівської області та дві третини сільського населення (66%) жодного разу не були за кордоном, при цьому жінки мандрують рідше, ніж чоловіки. Проте 20% готові виїхати на постійне місце проживання за кордон. Про це сьогодні, 24 вересня, під час презентації соціологічного дослідження розповіла керівник українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак.

На заробітки за кордон готові поїхати 26% мешканців Львівщини. Бажання виїхати залежить від освіти та достатку. «Виїхати хочуть не найбідніші, зокрема еліта», – розповіла Наталія Зайцева-Чіпак. До Західної Європи на постійне місце проживання хочуть переїхати 13%, на заробітки – 15%. До США або Канади переїхали б 5%, поїхали на заробітки – 6%. До Польщі готові переїхати 2%, поїхати на заробітки – 6%. Росію як місце заробіток назвали 3%, але переїхати туди готові 0,2%.

Опитування «Соцінформ» проводилося 1-16 вересня цього року. Опитано 1200 респондентів, які презентують доросле населення Львівської області, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 3,5%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю. Вибірка – багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були – вік і стать.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 55% мешканців Львівщини не бували за кордоном

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014