Галичина.Інфо

На Львівщині пройдуть змагання з пішого туризму

На Львівщині пройдуть змагання з пішого туризму У Львівській області 28-29 вересня пройдуть змагання з пішого туризму «Осійній рейд». Цього року у змагання візьмуть участь не тільки пластуни, а й представники інших організацій. Стартують учасники із села Заболотці Бродівського району Львівської області 28 вересня, а на фініші їх чекатимуть наступного дня у місті Буськ.

Команди мандруватимуть районами Львівської області від точки до точки по карті, яку отримають на старті. На точках на команди будуть чекати різноманітні практичні та теоретичні завдання. Щоб всі учасники змагалися у рівних умовах організатори виділили окремі заліки за віком і статтю: “Дівчата 11-14 років”, “Дівчата 14-18 років”, “Хлопці 11-14 років”, “Хлопці 14-18 років”. Кожна команда повинна складатися найменше із шести учасників, а також мати дорослого провідника. До участі також допускаються дівчата та хлопці старші 18 років – вони ідуть в окремому заліку.
Команди стартуватимуть по черзі з інтервалом три хвилини, згідно з проведеним попередньо жеребкуванням. А в кінці першого дня змагань учасники повинні добратися до місця проміжного фінішу, яке їм вкажуть на старті. Хлопці та дівчата самостійно вибиратимуть стежки по вказаному маршруті. А що вони вибрали: гори чи болотяні території, ліси чи ж асфальтовані дороги - дізнаємося вже на фініші. Кожна команда обирає собі свою тактику, ставить перед собою свої цілі та досягає їх.

«Осійній рейд – змагання, на яких хлопцям та дівчатам пропонують пройти героїчними стежками їхніх предків, пізнати рідний край, згадати історію.
З кожним роком кількість учасників збільшується, тому ми, вислідковуючи таку тенденцію, стараємося з кожним роком пропонувати цікавішу програму та непередбачуваніший маршрут. Окрім цього, команди отримують і попередні завдання. Зокрема, цього року хлопці та дівчата повинні були записати спогади своїх бабусь, дідусів про воєнні роки, про їхнє дитинство. Ми сподіваємося, що це ще більше заохотить їх пройти шляхами, які ще наповнені спогадами, які колись топтали їхні предки», – розповідає комендант заходу Юля Поліковська.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині пройдуть змагання з пішого туризму

топ

  Цей день в історії.
  8 серпня:

  1833 — народився Омелян Огоновський, літературознавець, автор «Історії літератури руської».

  1834 — народився Осип-Юрій Федькович, буковинський письменник.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014