Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва

У Львові відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва Упродовж 2-13 жовтня у Львові триватиме «Тетраматика» – мультимедійний фестиваль, присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву. У ньому візьмуть участь більше двох десятків митців з України, Польщі, Румунії, Тайваню, Німеччини та Бельгії.

Фестиваль присвячено століттю мультимедій у мистецтві. Століття тому, на початку 1910-х рр. мистецький світ сколихнув ряд своєрідних стильових революцій, а світова культурна спадщина поповнилась видатними творами нового мистецтва, що стали взірцем для подальшого розвитку мистецтва у ХХ ст. Саме 100 років тому після футуристичного маніфесту літераторів та художників з'явився маніфест Луїджі Руссоло, який звертав увагу на необхідність впровадження машин і нових технологій у світ музики.

«Тетраматика» має на меті представити зріз того, що робилося в мультимедійному мистецтві досі, створити на базі фестивалю міжнародне мистецьке середовище для обміну досвідом та пропагувати розвиток мультимедійного та інтерактивного мистецтва. Фестиваль зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ-технологій в мистецьких творах.

Заходи фестивалю:

2-13 жовтня – виставка мультимедійних творів (звукових, інтерактивних інсталяцій) художників з України та закордону. Відкриття виставок: 2 жовтня – Музей Ідей, 6 жовтня – Львівська національна галерея мистецтв, 8 жовтня – Галерея «Дзиґа», 9 жовтня – Галерея «Detenpyla».

2, 10-11 жовтня – проведення концертів та аудіовізуальних перформансів за участю сучасних українських, польських та німецьких митців. 2 жовтня – Музей Ідей, 10, 11 жовтня – Порохова Вежа.

3-12 жовтня – проведення лекцій та майстер-класів із використання нових медіа в сучасному мистецтві. Центр міської історії Центрально-Східної Європи, Галерея «Дзиґа» та Новий Ноїв Ковчег.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014