Галичина.Інфо

У Львові відкриють Міжнародну дитячу школу вихідного дня

У Львові відкриють Міжнародну дитячу школу вихідного дня Від жовтня у Львові на базі УКУ діятиме Креативна міжнародна дитяча школа. Соціальний проект функціонуватиме у форматі школи вихідного дня. Щотижня для дітей проводитимуть заняття у вигляді веселих досліджень, інтерактивних ігор, квестів, командних змагань, дискусій, дослідницьких проектів, практичних кейсів, виїзних навчальних семінарів та екскурсій. Організатори соціального проекту зазначають: школа допоможе дітям максимально розкрити свої здібності, покаже практичне застосування знань та навчить жити у гармонії зі світом.

«Комплексна програма школи – це інтегровані курси, що охоплюють такі сфери: природничі науки (хімія, фізика, астрономія, географія, медицина), точні науки (математика, інформатика), психологія і підвищення власної ефективності (лідерство, комунікації, тімбілдінг, цілепокладання, тайм-менеджемнт, швидкопис, швидкочитання та ін.), логіка, філософія, бізнес і економіка, мистецтво/ творчість, ведення домашнього господарства/ етикет, статеве виховання, національне самоусвідомлення, фізичний розвиток, англійська мова (в якості однієї з мов викладання вищезазначених дисциплін)», – йдеться у повідомленні.

Тривалість навчального року складатиме 9 місяців. Діти займатимуться у різновікових групах, по 10-12 осіб у кожній. Як зазначають організатори, кожен навчальний день складатиметься із 5 занять, спільного відпочинку, ігор та повноцінного обіду. Також передбачено виїзди, екскурсії, осінній, літній та весняний табори. Програма передбачає різні ступені складності та розрахована на поетапний перехід з одного ступеня на інший з кожним наступним роком. Діти працюватимуть у 5-ти основних напрямках:
Я – Митець: заняття у творчій майстерні.
Я – Дослідник: досліди та експерименти з фізики, хімії, біології, анатомії.
Я – Винахідник: розвиток навичок з конструювання, програмування.
Я – Особистість:психологія, національнесамоусвідомлення.
Я – Підприємець: розвиток економічного мислення, підприємницьких талантів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриють Міжнародну дитячу школу вихідного дня

топ

  Цей день в історії.
  21 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014