Галичина.Інфо

У Львові вперше відбудеться Форум підприємництва

У Львові вперше відбудеться Форум підприємництва 14-16 листопада у виставковому центрі «Шувар-Експо» відбудеться головна подія у сфері бізнесу – Форум підприємництва. Мета заходу – надати представникам малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи.

Програма цьогорічного Форуму складатиметься з чотирьох різнопланових заходів: конференцій «Практика управління» та «Власний бізнес», презентації бізнес-тренерів «Тренінг-центр», а також виставки «Бізнес. Франчайзинг».

Кожен із трьох днів конференції «Практика управління» буде присвячено одному з напрямів розвитку бізнесу: стратегічне управління, управління людськими ресурсами та організаційні зміни, маркетинг і продаж. Партнером з організації конференції є Львівська бізнес-школа Українського католицького університету.

Бізнес у сфері громадського харчування та продуктової торгівлі, робота з товарами широкого вжитку, а також електронний бізнес – це теми, над якими працюватимуть учасники конференції «Власний бізнес», партнерами якої є провідні українські галузеві організації.

«Впродовж трьох днів ми вирішуватимемо практичні кейси бізнесів, розглядатимемо реальні ринкові ситуації та шукатимемо відповіді на актуальні бізнес-проблеми. Надалі ці методи учасники зможуть самостійно використовувати у власному бізнесі і переконатись у їх ефективності», – розповідає Микола Савуляк, голова «Клубу ділових людей», який є партнером з організації презентації бізнес-тренерів «Тренінг-центр».

У межах Форуму підприємництва також відбудеться перша в Західній Україні спеціалізована виставка франшиз «Бізнес. Франчайзинг - 2013», партнером з організації якої є ТзОВ «Експо Львів»

Партнери заходу: Львівська міська рада, ВЦ «Шувар-Експо», група компаній «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти», Львівська бізнес-школа Українського католицького університету, «Клуб ділових людей», «Експо Львів».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше відбудеться Форум підприємництва

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014