Галичина.Інфо

Україна може бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії

Україна може бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії "UKIES corporation" оприлюднила ініціативу щодо бойкоту Чемпіонат світу з футболу в Московії до вирішення рішення FIFA та публічного вибачення FARE.

Ярослав Монастирський, головний виконавчий директор "UKIES corporation", редактор видання "Галичина.Інфо", уповноважений представник "Благодійного фонду ім. Арсена Монастирського", модератор Галицької дебатної академії "Галдак", учасник "Руху відродження Галичини" та ряду інших громадських організацій оприлюднив ініціативу керівництва "UKIES corporation":

Беручи до уваги нещодавні дії FARE та FIFA, в тій частині, де наш національний герб Галицької королівської династії Романовичів, а саме варіант його використання як символу гренадерської дивізії "Галичина", та червоно-чорний прапор (який є давньою відзнакою Галицьких мілітарних організацій, молодіжно-спортивних рухів та Організації Українських Націоналістів) визнано забороненими, закликаємо Федерацію футболу України, керівництво національної збірної України з футболу, футболістів національної збірної, усіх любителів футболу до бойкоту Чемпіонату світу з футболу 2018-го року в Московії.
Вважаємо дії FARE та FIFA такими, що ображають національну гідність.
Та вимагаємо виключення вищезазначеної символіки з списку забороненої FARE, публічного вибачення керівництва FARE і зміни відповідного рішення FIFA.

"Чому саме корпоративну структуру було обрано для оприлюднення цієї ініціативи? Насамперед, пам'ятаймо, що "UKIES corporation" покликана об'єднати активну україномовну спільноту в еміграції. Також, вважаємо це доречним, з огляду на потребу акцентувати на політичній незаангажованості і спільному інтересі усіх осіб з Українським громадянством чи Українського походження, також Галичан, та тих громадян України, котрі є етнічними Московіянами чи представників інших націй. Адже неприпустимо керуватись нетолерантними чи ксенофобськими установками, а надто - дозволяти собі образу цілих етносів, і при цьому - претендувати хоч на якийсь авторитет міжнародної спільноти!", - прокоментував ініціативу Ярослав Монастирський, CEO "UKIES corporation".


Фото: uk.wikipedia.org

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна може бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014