Галичина.Інфо

В жовтні у Львові пройде Осінній будівельний форум

В жовтні у Львові пройде Осінній будівельний форум З 1 до 4 жовтня у Львівському Палаці спорту «Україна» відбудеться Осінній будівельний форум, в рамках якого буде проходити XXVIII міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь», VIІ спеціалізована виставка «Опалення» та VIІ спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика».

На Осінньому будівельному форумі будуть представлені: технології сучасного будівництва, проектування, архітектури, дизайну, ефективні рішення в сфері теплоізоляції та гідроізоляції, широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, покрівельні матеріали, сучасні системи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, значний спектр інструментарію, професійної техніки, системи безпеки будівель, засоби охорони праці, спецодяг та багато іншого.

Вперше в рамках форуму триватиме робота постійно діючого «Ковальського вернісажу», демонстрації новинок та майстер-класи на стендах учасників, насичена експозиція інновацій від словенських та польських компаній.

Крім того, запланована ділова програма супутніх заходів: Міжнародна бізнес-конференція «Розвиток транскордонної співпраці у сфері відновлювальної енергетики»; семінар «Технічні особливості торгівельних відносин з країнами-членами ЕС»; а також семінар «Нові технології в сучасному будівництві» та «Сонячні колектори. Вигода від використання»

Організатор заходу: АТ „Гал-ЕКСПО”. З інформацією про виставки, їх учасників та програмою роботи можна ознайомитись на сайті організатора: www.galexpo.com.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В жовтні у Львові пройде Осінній будівельний форум

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014