Галичина.Інфо

На Фестивалі піци у Львові працюватиме «Pizza Land»

На Фестивалі піци у Львові працюватиме «Pizza Land» У Львові 5 жовтня під час першого в Україні Фестивалю піци буде розгорнуто парк атракціонів «Pizza Land» – його розташують по всьому периметру площі Ринок.

Зокрема, на південній стороні, біля фонтану «Нептун», будуть розташовані «Піца-твістер», в який вже могли побавитися відвідувачі фестивалю «Львівська забава», і тантамареска зі «щасливими мішками». На західній стороні розташуються «Піца-дартс» та «Перегони з коробками».
На північній стороні Ринку розташують сцену фестивалю, мега-піцу та її дегустацію, а також павільйончики із смачною продукцією фестивалю. Західна сторона буде найактивнішою – тут пройдуть бої-змагання з сумо «Перці проти шампіньйонів», битва помідорами в стилі пейнтболу «Томато-файт», поміж газонами буде «Скеледром», а поблизу Чорної кам’яниці – «Піца-хокей».

«Обирай піцу на свій смак» – це основа політики мережі «Піца Челентано». Піца – це, фактично, італійська гаряча канапка, із доданими до неї свіжими начинками, щоб було смачно і корисно.
Піца Челентано завжди була не лише рестораном, а і яскравим явищем. Ми хочемо, щоб наш парк атракціонів дозволив гостям фестивалю відчути драйв, де кожен знайде щось для себе. Ну, де ще ви зможете взяти участь у «пейнтбол» помідорами?», – розповів засновник «Піци Челентано» Марк Зархін.

Нагадаємо, до фестивалю піци залучать українських та італійських кулінарів. Професійні піцайоло («кухарі, що роблять піцу» у перекладі з італійської), будуть демонструвати свої вміння у створенні смачних страв та піца-акробатиці.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Фестивалі піци у Львові працюватиме «Pizza Land»

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014