Галичина.Інфо

Наймасштабніша виставка з часів кінця світу відкриється у Львові

Наймасштабніша виставка з часів кінця світу відкриється у Львові "Західноукраїнське сучасне мистецтво. Наймасштабніша виставка з часів кінця світу" - така оригінальна назва експозиції художнього проекту "50" відкриття якої відбудеться 4 жовтня о 17:00 у палаці Любомирських (площа Ринок 10, 2 поверх). Виставку можна буде переглянути до 4 листопада з 12:00 до 20:00. В день відкриття - 4 жовтня, о 16:00, відбудеться прес-конференція з митцями та організаторами.

Олег Перковський / Андрій Стегура / Андрій Хір / Гриця Ерде / Марсель Онисько / Вадим Харабарук / Олекса Манн / Євген Самборський / Ірена Заблоцька / Володимир Костирко / Zoza / Кобенко / Катя Іванова / Олег Сусленко / Саша Пес / Сергій Радкевич / Іван Небесник / Денис Струк / Лаврін Шимін / Золтан Ілку / Данило Мовчан / Вітя Кравець / Микола Митякинський / Руслан Тремба / Віктор Лавний / Анатолій Татаренко / В’ячеслав Поляков / Юрій Яблонський / Ярина Мовчан / Данило Ковач / Віталій Агапєєв / Стас Туріна / Роберт Салер / Беата Корн / Станіслав Сілантьєв / Євген Рудий / Віктор Мельничук / Любомир Сікач / Василина Буряник


"Це простір, де зібрано прогресивних митців, яким є що сказати. Тут список авторів є єдиною цінністю та ідеєю, покликаною підсумувати, зібрати в одому місці найскладніші творчі емоції. Ми зібрали півсотні цікавих авторів західної України, аби можна було детальніше розглянути контекст, пов'язаний з культурним феноменом реґіону. Для чого було підсумовувати такий пласт візуального світу у Львові саме тепер? Заради внеску в еволюцію експозицій. Палац Любомирських – унікальний простір, де в свій час на стінах також були полотна тогочасних метрів. Нам цікаво, як це виглядатиме сьогодні. Як початок нової історії, ми проводимо наймасштабнішу виставку сучасного мистецтва з часів кінця світу, де ви побачите оригінали робіт відомих художників, для того, щоб надихнутись на великі діла. Ще, це нова армія тих, хто залишився в культурному пост-апокаліпсисі", - йдеться в прес-релізі, поширеному на офійній сторінці в Інтернеті художницею-дизайнером і одним з кураторів виставки Гриця Ерде.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Наймасштабніша виставка з часів кінця світу відкриється у Львові

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014