Галичина.Інфо

Українці з поляками знімуть фільм про Квітку Цісик

Українці з поляками знімуть фільм про Квітку Цісик У Львові під час прес-конференції, яка відбулася 27 вересня, польський режисер та оператор Яцек Гжеляк повідомив про те, що знамениті польські режисери працюватимуть над стрічкою про життя та творчість Квітки Цісик.

«Квітка Цісик є постаттю світового рівня. Вона робила інтернаціональну справу. Ми хочемо аби пам'ять про неї не блякла, а натомість все більше і більше людей дізнавались про неї у світі», – розповів меценат, директор Центру УМКС у Львові Роман Грицевич.
За його словами, до створення стрічки залучено одну з найкращих шкіл режисури – польську. «Польські фільми зараз на дуже високому рівні у світі», – додав Грицевич.
«Постать про яку ми говоримо є особлива, партикулярна і надзвичайно цікава. Тому ми працюватимемо в кількох етапах над створеннями цього фільму. Стрічка створюватиметься в документальному, художньому та анімованому пласті», – розповів польський режисер, оператор Яцек Гжеляк.
«Ми вирішили працювати в цій формі поєднання трьох жанрів, оскільки вона зараз є новою віхою в кінематографії і особливо цікавою», – зазначив асистент університету Марії Склодовської Кюрі у Любліні з міжнародних питань Данило Тканко.
Яцик Гжеляк розпоів, що компілятивна форма стрічки вимагає, аби над фільмом працювали два режисери. Один режисер займатиметься анімованим продуктом, другий займатиметься документально художнім фільмом.
Режисером з анімації буде Єжи Кучер, документальної та художньої частини – Мірослав Гроновський.
Зйомки фільму планують розпочати наступного року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українці з поляками знімуть фільм про Квітку Цісик

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014