Галичина.Інфо

У Львові розпочинається VI Екуменічний соціальний тиждень

У Львові розпочинається VI Екуменічний соціальний тиждень Від 1 по 5 жовтня у Львові триватиме VI Екуменічний соціальний тиждень. Цьогоріч тема заходу – «Відмінності і повага».

«І у Львові, і в Україні найважливіший наш заклик – відмінності слід сприймати як багатство, як багатогранність. Відмінності зараз як правило сприймаються як проблема. Мудрі люди сприймають відмінності як багатство», - зазначив з цього приводу заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. За його словами, політика, релігія, соціальні інституції, культурні інституції часто мають з цим проблеми: «Ми у Львові вчимося мати відмінності як багатство, а не як проблему. І ми несемо цей заклик в інші міста України».

Загалом у програмі цьогорічного форуму – фотовиставка «Народ книги», круглий стіл «Міжконфесійний діалог: між пошуком єдності та захистом цінностей», круглий стіл «Від протистояння до взаємодоповнення: український контекст, європейський досвід», презентація книги «Українсько-австрійські зустрічі», презентація книги Антуана Аржаковського «Очікуючи на Всеправославний собор», панельна дискусія «Соціальні наслідки жіночої трудової міграції». Відбудеться вручення нагород переможцям ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні».

Також під час VI Екуменічного соціального тижня для працівників соціальної сфери буде проведений майстер-клас «Балінтовська група».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові розпочинається VI Екуменічний соціальний тиждень

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014