Галичина.Інфо

Львівська облрада погодила проект «сланцевої» угоди

Львівська облрада погодила проект «сланцевої» угоди Сьогодні, 3 жовтня, депутати Львівської обласної ради погодили проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Олеська між компанією «Шеврон Юкрейн Б.В.» та ТОВ «Надра Олеська». За відповідне рішення проголосувало 66 депутатів.

Перед голосуванням у Львівській облраді виступив Міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький і директор економічного департаменту Львівської ОДА Денис Шмигаль. Під час свого виступу у Львівській облраді міністр зазначив, що гідророзриви є традиційною практикою при добуванні нафти і газу в Україні вже впродовж 50 років, і це не призводило до екологічних лих. Також урядовець запевнив, що компанія Chevron дбає про свою репутацію, і не припустить виникнення проблем, оскільки може понести через них значні фінансові втрати. Окрім того, Едуард Ставицький зазначив, що іноземна компанія вкладає в ті населені пункти, де працює, кошти, і вже навіть в Україні будує дороги. Також міністр звернув увагу на те, що для інвестора створені дуже сприятливі умови, адже це вперше в Україну приходять такі значні інвестиції. «Ми з вами творимо історію», - наголосив він.

Згідно з рішенням, яке проголосували депутати, Львівщина делегує своїх представників до складу постійно діючої Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції. За пропозицією Олександр Ганущина, йдеться про представників кожної фракції, а також голову Львівської облради Петра Колодія і його заступників.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська облрада погодила проект «сланцевої» угоди

топ

  Цей день в історії.
  27 жовтня:

  1919 — народився Іван Лисяк-Рудницький, український історик, правознавець.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014