Галичина.Інфо

Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською

Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською Вийшов друком «Тлумачний словник термінів канонічного права», який уклав суддя Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олег Хортик. У словнику представлено найпоширеніші терміни церковного права та документації, охарактеризовано лексеми, які трапляються у фаховій літературі чи публікаціях з церковного права і суміжних їм за тематикою.
У словнику опрацьовано всі основні поняття, прийняті у практиці Католицької (Східної і Західної) і частково Православної Церков. Також містяться поняття, які використовувалися або використовуються в історичній та сучасній практиці УГКЦ, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Словник може стати практичним посібником для студентів, які вивчають канонічне право, а також допоможе вірним ознайомитись з термінологією церкви.


Олег Хортик народився 1975 року на Тернопільщині. Доктор канонічного права, священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Закінчив Люблінський Католицький Університет (Польща). Викладач канонічного права Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, суддя трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, промотор справедливості Трибуналу верховного архиєпископа УГКЦ. Автор низки статей з канонічного права, друкувався в наукових журналах України та Польщі; спеціалізується в ієрархічному устрої Східних Католицьких Церков.


Обсяг «Тлумачного словника термінів канонічного права» – 215 сторінок, а ціна – 35 гривень. З питань придбання звертатись на електронну пошту: ohortyk@ukr.net.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською

топ

  Цей день в історії.
  21 листопада:

  1952 — Народився Франці́шек Яво́рський, дослідників і популяризаторів історії Львова і Галичини.

  1916 — Помер Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорської Імперії.

  1916 — Народився Геляс Ярослав, актор та режисер.

  1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

  1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов\'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

  1920 — Армія УНР перейшла ріку Збруч на територію Польської держави, де була інтернована в таборах.

  1952 — Народився єпископ УГКЦ Микола Сімкайло.

  1968 — Народилася Тамара Горська, канадська актриса українського походження, тележурналістка, режисер.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014