Галичина.Інфо

Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською

Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською Вийшов друком «Тлумачний словник термінів канонічного права», який уклав суддя Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олег Хортик. У словнику представлено найпоширеніші терміни церковного права та документації, охарактеризовано лексеми, які трапляються у фаховій літературі чи публікаціях з церковного права і суміжних їм за тематикою.
У словнику опрацьовано всі основні поняття, прийняті у практиці Католицької (Східної і Західної) і частково Православної Церков. Також містяться поняття, які використовувалися або використовуються в історичній та сучасній практиці УГКЦ, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Словник може стати практичним посібником для студентів, які вивчають канонічне право, а також допоможе вірним ознайомитись з термінологією церкви.


Олег Хортик народився 1975 року на Тернопільщині. Доктор канонічного права, священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Закінчив Люблінський Католицький Університет (Польща). Викладач канонічного права Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, суддя трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, промотор справедливості Трибуналу верховного архиєпископа УГКЦ. Автор низки статей з канонічного права, друкувався в наукових журналах України та Польщі; спеціалізується в ієрархічному устрої Східних Католицьких Церков.


Обсяг «Тлумачного словника термінів канонічного права» – 215 сторінок, а ціна – 35 гривень. З питань придбання звертатись на електронну пошту: ohortyk@ukr.net.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Словник термінів канонічного права вперше вийшов українською

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014