Галичина.Інфо

Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя

Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя 4-6 жовтня у Львові відбуватиметься фестиваль, що підтримує здоровий та активний спосіб життя. Грінстрім-парк фест – це ініціатива Львівської міської громадської організації «Студентський Клуб «Гілель». За задумом організаторів, фестиваль має привернути увагу молоді до здорового та активного способу життя. Крім того, у задумах організаторів – репрезентувати Львів як місто, що дбає про здорове майбутнє мешканців.

Розпочнеться GREENSTREAM-PARK Fest біля Порохової вежі 4 жовтня о 12.00. Протягом трьох днів там відбуватимуться різноманітні заходи, буде тир (дартс), батути, армреслінг, капуеро, STREET WORKOUT, інтерактивні шахи, оutdoor training – командні змагання. Тут кожен зможе чомусь навчитись і продемонструвати себе. У п’ятницю, 4 жовтня, передбачена також і вечірня локація – Бернарден-Гарднер (вул. Валова, 18). Там запланований концерт: виступи музичних гуртів, фаєр-шоу, світлове шоу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014