Галичина.Інфо

Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя

Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя 4-6 жовтня у Львові відбуватиметься фестиваль, що підтримує здоровий та активний спосіб життя. Грінстрім-парк фест – це ініціатива Львівської міської громадської організації «Студентський Клуб «Гілель». За задумом організаторів, фестиваль має привернути увагу молоді до здорового та активного способу життя. Крім того, у задумах організаторів – репрезентувати Львів як місто, що дбає про здорове майбутнє мешканців.

Розпочнеться GREENSTREAM-PARK Fest біля Порохової вежі 4 жовтня о 12.00. Протягом трьох днів там відбуватимуться різноманітні заходи, буде тир (дартс), батути, армреслінг, капуеро, STREET WORKOUT, інтерактивні шахи, оutdoor training – командні змагання. Тут кожен зможе чомусь навчитись і продемонструвати себе. У п’ятницю, 4 жовтня, передбачена також і вечірня локація – Бернарден-Гарднер (вул. Валова, 18). Там запланований концерт: виступи музичних гуртів, фаєр-шоу, світлове шоу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Завтра у Львові розпочнеться фестиваль здорового способу життя

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014