Галичина.Інфо

Світовий банк погіршив прогноз зростання ВВП України до 0%

Світовий банк погіршив прогноз зростання ВВП України до 0% Світовий банк погіршив прогноз зростання економіки України за підсумками 2013 року до 0% з раніше прогнозованого показника у 1%.

Про це повідомила журналістам економіст Світового банку Анастасія Головач. "Зростання ВВП відновиться в другому півріччі за рахунок бази порівняння і хорошого урожаю, але цього зростання буде недостатньо для того, щоб перекрити спад першого півріччя, тому зростання ВВП буде 0%", - сказала Головач.

Протягом 2013 року Світовий банк вдруге переглянув прогноз зростання економіки України в бік погіршення. Вперше СБ погіршив прогноз зростання ВВП України до 1% з 3,5% у квітні, припускаючи також, що показник номінального ВВП на кінець року складе 1,551 трильйона гривень. У червні поточного року СБ залишив свій прогноз у 1% зростання ВВП без змін, одночасно припускаючи, що зростання ВВП України в 2014 році складе 3%.

Нагадаємо, за версією Міжнародного валютного фонду, ВВП України за підсумками 2013 року складе 0%, за версією міжнародної аудиторської компанії "Ернст енд Янг" - 1,1%, в ​​той час як ЄБРР спрогнозував падіння ВВП на 0,5%. Згідно з державним бюджетом на поточний рік, номінальний ВВП в 2013 році повинен скласти 1,576 трильйона гривень, зростання ВВП - 3,4%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світовий банк погіршив прогноз зростання ВВП України до 0%

топ

  Цей день в історії.
  21 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014