Галичина.Інфо

Lviv Fashion Week розпочнеться 23-го жовтня на Фабриці повидла

Lviv Fashion Week розпочнеться 23-го жовтня на Фабриці повидла 23 жовтня відкриють XII сезон Lviv Fashion Week на Фабриці повидла, що на вул. Б. Хмельницького, 124.

Також, під час відкриття, відбудеться показ веломоди. Семеро дизайнерів представлять по три моделі одягу. Організатор показу Петро Нестеренко-Ланько додав, що ідея показу виникла, оскільки у Львові розбудовують мережу велодоріжок. Він зазначив, що на відкриття зможуть потрапити всі охочі.

24 жовтня відбудеться показ студентських колекцій «Off schedule». У них візьме участь 9 дизайнерів з України та 7 – з Білорусі.

А 26 жовтня відбудеться конкурс молодих дизайнерів «Саботаж». Цьогорічний переможець повезе свою колекцію на Fashion Philosophy Fashion Week Poland і покаже її в проектах Off out of schedule. Цього року на «Саботажі» покажуть 16 колекцій від дизайнерів з України, Московії і Білорусі. Двоє учасників потрапили на «Саботаж», вигравши в конкурсі «Битва модельєрів».

Під час тижня моди відбудуться лекції, фотовиставки і покази аксесуарів та два закриті покази: Alfredo Villalba (Іспанія) та San Andres Milano (Італія).

Загалом в основному розкладі Lviv Fashion Week представлено 35 дизайнерів. Зокрема, приїдуть дизайнери з Вірменії, Ізраїлю, Польщі, Іспанії, Італії а також з усієї України. Зокрема, в основному розкладі показів братиме участь троє львівських дизайнерів: Марта Вахольц, Оксана Муха і Оксана Пєкна. Загалом на Lviv Fashion Week очікується 12 тис. відвідувачів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Lviv Fashion Week розпочнеться 23-го жовтня на Фабриці повидла

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014